Paieška:
Apie mus
Paslaugos
Standartizuotų vadybos sistemų įgyvendinimas
Atskirų aktualių vadybos sistemų elementų įgyvendinimas
Mokymų projektai
Kitos paslaugos
Darbuotojų įvertinimo ir skatinimo sistemų sukūrimas
Informacinių technologijų taikymas vadyboje ir kitos paslaugos
Naujienos
Straipsniai
Metodika
Virtualus konsultantas
Kontaktai
Dažniausiai užduodami klausimai
Registruotiems vartotojams
Vardas
Slaptažodis
Pamiršote slaptažodį?
Registracija
Paslaugos
Išsiųsti nuorodą Spausdinti
Standartizuotų vadybos sistemų įgyvendinimas
Darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistemos (LST 1977; OHSAS 18001)
Virtualus konsultantas

Jei svetainėje neradote Jus dominančios ar reikiamos informacijos, parašykite mums!

Klausti konsultanto

Siekiant mažinti darbuotojų traumatizmą ir sergamumą profesinėmis ligomis visi darbdaviai privalo atlikti profesinės rizikos vertinimą pagal tvarką, kurią nustato profesinės rizikos vertinimo nuostatai, įsigalioję nuo 2004 01 01. (V.Ž., 2003, Nr. 100-4504). Visi darbdaviai įpareigoti imtis priemonių rizikos veiksnių, keliančių pavojų sveikatai ir saugai, mažinimui. Tik  įdiegus darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistemą (DSSVS) galima tikėtis gerų rezultatų.

Gerai funkcionuojanti DSSVS mažina darbuotojų nelaimingų atsitikimų riziką, užtikrina teisinių reikalavimų vykdymą, mažina valdymo kaštus. Efektyvi DSSVS ne tik mažina išlaidas, bet ir didina verslo našumą, nes ji reikalauja iš organizacijos tvarkyti veiklą taip, kad būtų galima numatyti ir išvengti aplinkybių, galinčių pasibaigti profesiniu sužeidimu arba susirgimu.

Organizacijoje sukurta darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistema, aiškiai nustato bendruosius profesinės sveikatos ir saugumo tikslus ir įsipareigojimus profesinei saugai ir sveikatai gerinti. Konsultuojame diegiant DSSVS, atitinkančias OHSAS 18001:1999 (LST 1977) reikalavimus. Rengiama DSSVS aprėpia visą organizacijos teritoriją bei visas organizacijos veiklas (profesijas) ir darbo vietas, kuriose veikia rizikos veiksniai, darantys įtaką profesinei saugai ir sveikatai.

Padedame parengti procedūras, skirtas rizikai įvertinti ir būtinoms valdymo priemonėms įgyvendinti. Konsultuojame rengiant darbuotojų saugos ir sveikatos dokumentus.

Atgal Į viršų

UAB "Telebaltikos konsultacija", Žemaičių g. 31 / Savanorių pr. 66, kab. 326, 333. LT-44175 Kaunas. Tel./faks. (8~37) 426 904
El. paštas info@telebaltika.lt Įmonės kodas 3475515, PVM m/k LT347551515. Įregistruota Kauno m. Savivaldybės rejestro tarnyboje Rejestro Nr. AB 96-418

© 2004 UAB "Telebaltikos konsultacija". Visos teisės saugomos. Sukūrė: Technostudija