Paieška:
Apie mus
Paslaugos
Naujienos
Straipsniai
Metodika
Virtualus konsultantas
Kontaktai
Dažniausiai užduodami klausimai
Registruotiems vartotojams
Vardas
Slaptažodis
Pamiršote slaptažodį?
Registracija
Naujienos
Išsiųsti nuorodą Spausdinti
Grįžti
Darbuotojų įvertinimo ir skatinimo sistemos

Siūlome Jūsų organizacijoje įdiegti darbuotojų įvertinimo ir skatinimo sistemą bei patobulinti darbo apmokėjimo tvarką.  Tai ypač aktualu sunkmečio sąlygomis, kai sumažėjus darbų apimtims norima išlaikyti organizacija ir darbuotojai.

Ši darbuotojų įvertinimo ir  skatinamo sistema pagrįsta ne atlyginimų didinimu, greitesniu už našumo augimą, o organizacijos turimo mokos fondo teisingu paskirstymu, kas skatins veiklos našumo augimą.

Pagrindiniai siūlomos sistemos principai:

- skatinimo dalies paskirstymas darbuotojams, priklausomai nuo jų indėlio į organizacijos tikslų vykdymą ir lojalumą organizcijai;

- valdymas per sukurtus padalinių skatinimo fondus, įvertinus padalinių veiklą;

- žemesnės grandies vadovų atsakomybės didinimas ir platesnis jų įtraukimas į pavaldžių darbuotojų valdymo ir vertinimo veiklą;

- orientacija į vidinį vartotoją;

- vienodos galimybės visiems darbuotojams siekti gerų darbo rezultatų.

Jeigu abejojate savo darbuotojų įvertinimo ir skatinimo sistemos efektyvumu, galime atlikti sistemos analizę ir nustatyti jos tinkamumą 5gyvendinant organizacijos tikslus bei pateikti tobulinimo rekomendacijas.

Pagal siūlomą modelį veikianti darbuotojų įvertinimo ir skatinimo sistema atskleis silpniausias organizacijos vietas, įgalins nustatyti esmines poblemas ir procesų gerinimo veiksmus.

UAB "Telebaltikos konsultacija" jau daugiau kaip 10 metų konsultuoja Lietuvos organizacijas diegiant įvairias vadybos sistemasbei įgyvendinant vadybos principus, tuo būdu siekiant veiklos efektyvumo.

Plačiau siūlomos darbuotojų įvertinimo ir skatinimo sistemos idėją Jums pakomentuos direktorius A.P.Ramanauskas, tel.: (8 37) 426904, mob.tel. (8 686 43234), info@telebaltika.lt.


2009 09 21
Atgal Į viršų

UAB "Telebaltikos konsultacija", Žemaičių g. 31 / Savanorių pr. 66, kab. 326, 333. LT-44175 Kaunas. Tel./faks. (8~37) 426 904
El. paštas info@telebaltika.lt Įmonės kodas 3475515, PVM m/k LT347551515. Įregistruota Kauno m. Savivaldybės rejestro tarnyboje Rejestro Nr. AB 96-418

© 2004 UAB "Telebaltikos konsultacija". Visos teisės saugomos. Sukūrė: Technostudija