Paieška:
Apie mus
Duomenys apie įmonę
Veiklos nuostatos
Darbuotojai
Veikla ir patirtis
Partneriai
Klientai
Paslaugos
Naujienos
Straipsniai
Metodika
Virtualus konsultantas
Kontaktai
Dažniausiai užduodami klausimai
Registruotiems vartotojams
Vardas
Slaptažodis
Pamiršote slaptažodį?
Registracija
Apie mus
Išsiųsti nuorodą Spausdinti

Misija

Mūsų misija yra padėti Lietuvos įmonėms suvokti kokybės, aplinkos apsaugos ir profesinės sveikatos bei saugos vadybos sistemų svarbą ir jų teikiamą naudą panaudojant tam pažangiausius teorinio ir praktinio mokymo metodus; konsultuoti įmones įgyvendinant ir sertifikuojant šias vadybos sistemas bei nuolat gerinant jų rezultatyvumą ir efektyvumą; konsultuoti įmones rengiant strateginius planus bei gerinant įmonių valdymą.

Filosofija

Šiandieniniame aštrios konkurencijos ir pastoviai augančių kliento poreikių pasaulyje, kokybės ir aplinkos apsaugos vadyba yra vienas iš pagrindinių veiksnių, leidžiančių įmonėms išlikti rinkoje ir sėkmingai veikti. Todėl bendradarbiavimas su mumis turi padėti įmonei nustatyti ir įgyvendinti savo siekius ir ketinimus tenkinant klientų, darbuotojų, savininkų ir kitų suinteresuotųjų šalių poreikius bei lūkesčius. Mes užtikriname kokybiškų paslaugų teikimą pagal pasirašytas konsultavimo sutartis ir siekiame sutelkti konsultuojamos įmonės kolektyvą nuolatiniam visų veiklos procesų bei tiekiamų produktų (gaminių ir paslaugų) gerinimui, tuo sukurdami sąlygas jų klientų pasitenkinimui didinti.

Mūsų dėmesys sukoncentruotas į pokyčius, turinčius įtakos darbuotojų darbo kokybei, mąstymui, bendravimui su įmonės klientais ir tiekėjais bei tarpusavyje.

Siekiame atskleisti ir lavinti individualius darbuotojų gabumus ir įmonės kolektyvo sugebėjimus priimti kūrybingus ir praktinius vadybos sprendimus, pajėgius konkuruoti šiandieninėje verslo aplinkoje.

Mūsų veiklos pagrindas - dėmesys klientams, darbuotojų profesionalumas bei teikiamų paslaugų kokybė.

Atgal Į viršų

UAB "Telebaltikos konsultacija", Žemaičių g. 31 / Savanorių pr. 66, kab. 326, 333. LT-44175 Kaunas. Tel./faks. (8~37) 426 904
El. paštas info@telebaltika.lt Įmonės kodas 3475515, PVM m/k LT347551515. Įregistruota Kauno m. Savivaldybės rejestro tarnyboje Rejestro Nr. AB 96-418

© 2004 UAB "Telebaltikos konsultacija". Visos teisės saugomos. Sukūrė: Technostudija