Paieška:
Apie mus
Duomenys apie įmonę
Veiklos nuostatos
Darbuotojai
Veikla ir patirtis
Partneriai
Klientai
Paslaugos
Naujienos
Straipsniai
Metodika
Virtualus konsultantas
Kontaktai
Dažniausiai užduodami klausimai
Registruotiems vartotojams
Vardas
Slaptažodis
Pamiršote slaptažodį?
Registracija
Apie mus
Išsiųsti nuorodą Spausdinti
Partneriai

N.V. KEMA
Ieškodami tarptautinį pripažinimą šioje veiklos srityje turinčių partnerių, 1995 m. užmezgėme glaudžius ryšius su Olandijos institutu N.V. KEMA (KEMA). KEMA - tai nepriklausoma organizacija, turinti savo filialus daugelyje pasaulio šalių. Jos paskirtis - suteikti tarptautines paslaugas kokybės ir aplinkos apsaugos vadybos sistemų ir gaminių sertifikavimo srityje.

1996 m. pasirašėme ilgalaikę bendradarbiavimo sutartį su KEMA filialu Lenkijoje - KEMA POLSKA. Šio KEMA filialo paskirtis - konsultuoti Lenkijos ir Baltijos šalių įmones joms kuriant ir diegiant kokybės ir aplinkos apsaugos vadybos sistemas pagal ISO standartų reikalavimus.
Pagal bendradarbiavimo sutartį tarp mūsų ir KEMA POLSKA, mes rengiame bendrus projektus ir gauname iš jų reikiamą metodinę medžiagą, o KEMA POLSKA atstovai gali dalyvauti konsultuojant Lietuvos įmonę (jeigu įmonė to pageidautų ir tai būtų numatyta mūsų sutartyje).

KEMA REGISTERED QUALITY (KRQ)
UAB Telebaltikos konsultacija palaiko glaudžius ryšius su N.V. KEMA kokybės vadybos sistemos sertifikavimo padaliniu KEMA REGISTERED QUALITY (KRQ) ir jos filialu Varšuvoje. Mes esame detaliai susipažinę su jų auditorių darbo metodais, žinome jų reikalavimus bei sertifikavimo kainas, kurios yra žemesnės negu daugumos kitų analogiškų Europos organizacijų, nes auditus atlieka filialo Varšuvoje auditoriai, o Olandijos auditoriai tik susipažįsta su jų ataskaitomis ir išduoda N.V. KEMA ir IQNet (Tarptautinio sertifikacijos įstaigų tinklo) sertifikatus. KEMA sertifikatas pripažįstamas visose IQNet šalyse. Jo pripažinimo įvertinimas Lietuvoje pateiktas 1998m. Valstybės žiniose Nr.63 informaciniame pranešime Dėl kokybės sistemų sertifikavimo ir registravimo.

Mūsų partneris - KEMA REGISTERED QALITY yra sertifikavęs eilę Olandijos, Šveicarijos, Vokietijos, Belgijos, Lenkijos ir kitų Europos bei pasaulio šalių, tarp jų JAV, įmonių. Tai tokios įmonės kaip ABB Industrie, AKZO Nobel, AT&T Bell Laboratories, BULL, DAEWOO, Digital, DHL, HEWLETT-PACKARD, IBM, KODAK, Philips, Rockwell, Skania, Shell, Siemens ir kt.
Jeigu Jūs pageidautumėte, mes galėtume pateikti papildomą informaciją apie KEMA REGISTERED QUALITY. Plačiau susipažinti su KEMA veikla galima: Lenkijoje www.kema.pl, Olandijoje www.kemaquality.com. Apie KEMA galite parsisiųsti informaciją *.doc formatu.

KTU vadybos fakulteto Kokybės vadybos katedra ir Harmoningosios vadybos centras
Nuo 1998 m. kartu su KTU vadybos fakulteto Kokybės vadybos katedra ir Harmoningosios vadybos centru periodiškai organizuojame seminarų ciklus Lietuvos įmonėms Kaip parengti, įgyvendinti ir sertifikuoti kokybės sistemas, atitinkančias LST EN ISO 9000 serijos standartų reikalavimus.

Kuriant kokybės ar aplinkos apsaugos vadybos sistemas atskiriems klausimams spręsti, įmonėms pageidaujant arba prireikus pagal tarpusavio susitarimus mes pasitelkiame šio centro darbuotojus, kurie tokiu atveju dirba kaip UAB Telebaltikos konsultacija konsultantai.

VU Matematikos ir informatikos fakulteto Matematinės statistikos katedra
UAB Telebaltikos konsultacija palaiko glaudžius ryšius su VU matematikais diegiant įmonėse statistinius kokybės valdymo metodus. Šiuose darbuose dalyvauja žinomi Lietuvoje tikimybių teorijos ir matematinės statistikos specialistai: prof., hab. dr. A.Bikelis; prof., hab. dr. V.Bagdonavičius; doc., dr.J.Kruopis ir kt.

KTU Cheminės technologijos fakulteto Maisto technologijos katedra
UAB Telebaltikos konsultacija palaiko glaudžius ryšius su KTU Maisto technologijos katedros specialistais diegiant įmonėse Rizikos veiksnių analizės ir svarbių valdymo taškų sistemą.

Lietuvos standartizacijos departamentas (LSD)
UAB Telebaltikos konsultacija yra pasirašiusi su LSD Susitarimą dėl bendradarbiavimo įgyvendinant kokybės vadybos sistemas Lietuvoje. Pagal šį susitarimą bendrai organizuojamas mokymas, seminarai KVS diegimo klausimais ir keičiamasi abipusiai naudinga informacija.

DET NORSKE VERITAS (DNV)
UAB Telebaltikos konsultacija palaiko glaudžius ryšius su DET NORSKE VERITAS Vadybos sistemų sertifikavimo padaliniu Lietuvoje. Mes esame susipažinę su jų sertifikavimo procedūromis, žinome jų auditorių keliamus reikalavimus ir darbo nuostatus. DNV sertifikuoja vadybos sistemas įmonėse, kurias konsultavo UAB Telebaltikos konsultacija.

Doradztwo Gospodarcze DGA S.A.

Mūsų organizacija užmezgė partnerystės ryšius su DGA, Lenkijos konsultacine organizacija, kuri specializuojasi konsultavimu verslo, vadybos ir su ES susijusisis klausimais. Pasirašydami partnerystės sutartį su DGA mes siekėme pasiūlyti Lietuvos organizacijoms, kurios optimizuoja savo verslo procesus, kuria vadybos sistemas bei siekia kuo labiau sumažinti "popierinės" dokumentacijos apimtį, DGA sukurtus IT sprendimus. Programinė įranga skirta aprašyti organizacijos procesams (DGA Process 2.0) ir iš šių aprašymų automatiškai generuoti vadybos sistemos dokumentaciją (DGA Quality 2.0). Šios programos funkcionalumu ir patogumu nenusileidžia garsiausioms šio tipo programoms, tačiau yra labai priimtinos kainos atžvilgiu.  Daugiau informacijos galite rasti DAG interneto svetainėje www.egs.lt ir www.dga.pl

 

 

Atgal Į viršų

UAB "Telebaltikos konsultacija", Žemaičių g. 31 / Savanorių pr. 66, kab. 326, 333. LT-44175 Kaunas. Tel./faks. (8~37) 426 904
El. paštas info@telebaltika.lt Įmonės kodas 3475515, PVM m/k LT347551515. Įregistruota Kauno m. Savivaldybės rejestro tarnyboje Rejestro Nr. AB 96-418

© 2004 UAB "Telebaltikos konsultacija". Visos teisės saugomos. Sukūrė: Technostudija